Domácí čokoládová masáž

Domácí čokoládová masáž

V nabídce různých masážních salónů a wellness center dnes často objevujeme čokoládovou masáž, která může být spojena také s čokoládovým zábalem.

Čokoládová masáž s omamnou hřejivou vůní, která celé tělo zahalí do sladkého kakaového závoje, bývá označována jako královská masáž. Má povzbuzující a stimulující účinky na pokožku, ale zaručeně také přinese radost a zlepší náladu.

 

Čokoláda, čokoládová kosmetika

Čokoláda pro radost mysli i pokožky

Čokoládová masáž je založena na povzbuzujícím působení čokolády, resp. kakaa, které je jejím základem. Kakao a kakaové pochoutky jsou již po tisíce látky užívány pro zlepšení nálady a posílení organismu. Výrazná vůně kakaa je zdrojem dobré nálady, zároveň má i stimulující a antioxidační vlastnosti.

Kakao obsahuje cenné vitamíny a minerální látky, které mají omlazující účinky na pokožku. Kakaové máslo se pak užívá pro své hydratační, vyživující a omlazující vlastnosti. Kakao dokáže blokovat procesy předčasného stárnutí, má antioxidační efekt a působí proti vráskám. Kakao v péči o pokožku podporuje prokrvení pokožky, stimuluje metabolismus pleti a tak ji vyjasňuje a omlazuje.

Všechny zvláčňující, vyživující a omlazující vlastnosti kakaa se využívají i při čokoládových masážích. K dispozici je však i čokoládová kosmetika s obsahem kakaového másla, které své povzbuzující a stimulační účinky předávají pokožce i v domácí péči.

Díky luxusnímu čokoládovému balzámu Čokoládová fantazie se můžete i doma zahalit do lahodného čokoládového závoje, který zaručeně osvěží vaši mysl i pleť. Vychutnáte si tak sladkou čokoládovou vůni bez toho, abyste se bála o svoji váhu. Právě naopak, kakaové máslo a čokoládová péče vám přinese krásnější, jasnější a vyhlazenou pokožku.

Čokoláda navíc působí jako afrodiziakum, sladce voňavou pokožku si tak jistě vychutná i váš partner.

Čokoládovou péči můžete dopřát sobě i svým dětem, které tato čokoládová pochoutka jistě potěší, minimálně tak, jako vás.

 

Čokoládový balzám

A jak na takovou čokoládovou masáž?

Proměňtě běžnou tělovou péči v rituály krásy a smyslnosti.

Dopřejte si čokoládový balzám s vzácnými rostlinými másly a omamnou vůní pravé čokolády. Požádejte partnera, aby Vám ho rozetřel po těle. Není třeba žádné zvláštní techniky, každý dotek se počítá. Jemné dlouhé tahy celou rukou vás přivedou k pocitům uvolnění.

Příjemně uvolňující jsou také krouživé pohyby prsty kolem páteře (pozor, nikdy však nemasírujte samotnou páteř, místa, kde je pod pokožkou přímo kost jsou po stlačení bolestivá a masáž by tak nebyla příjemná). Naopak, svého partnera můžete nasměrovat na oblast kolem pánevní kosti, stačí jemné roztírání plochou dlaně, které aktivuje mnoho citlivých bodů a ženám je velmi příjemné.

Vaší fantazii se při domácí masáži meze nekladou, můžete cokoliv, co vám udělá dobře. Ostatně i samotný čokoládový balzám nese název Čokoládová fantazie. Nalaďte se na relaxaci a dejte prostor své fantazii! Čokoláda ve vás probudí hravost...

Oddat se můžete i hřejivým paprskům slunce a vůni kokosu. Místo čokoládové masáže můžete vyzkoušet i masáž kokosovou - se 100% kokosovým olejem s exotickou vůní dálek. Také tento tělový BIO balzám je připraven podnítit vaší fantazii, nedá se mu říkat jinak než Kokosová fantazie.

Comments