Relaxační masáž doma

Relaxační masáž doma

Relaxační masáže využívají sílu doteku. Jsou založeny na poznatku, že uvolnění svalů je spojeno také s uvolněním mysli a myšlenek. Prostřednictvím masážních hmatů jsou tak odstraňovány nejenom svalové bloky, ale také psychické napětí a stres. Dochází k uvolnění mysli a příjemné relaxaci.

Masážní oleje

Užití pečujících olejů obohacenných o vonné esence ještě násobí relaxační působení masáže.

 

Tělové i masážní oleje – regenerační i relaxační

Základem každé masáže je kvalitní olej, který pečuje nejenom o pokožku, ale zbavuje také mysl nežádoucích myšlenek a přináší tolik potřebné uvolnění. S tímto cílem vznikla masážní směs panenských olejů a vonných esencí s názvem Uvolnění. Tělovou péči a domácí masáž tak bude provázet i příjemná relaxační a uvolňující vůně.

Vyzkoušet můžete i další tělové a masážní oleje – třeba sladce optimistickou vůni Radost ze života, svěží a harmonizační působení směsi Dotek jara nebo třeba Tělový a masážní olejImunita, který prostřednictvím vonných esencí zvyšuje odolnost organismu.

Speciálně pro partnerské masáže byla vytvořena euforizující směs rostlinných olejů a vonných esencí s názvem Tantra. Hodí se nejenom do profesionálních salónů, ale také pro domácí masáže. Jeho výjimečná exotická vůně s květy ylang-ylang a špetkou skořice probouzí hravost a fantazii, probouzí smysly a přivede vás až hluboko k vašim vnitřním pocitům.

Vybrané synergické směsi (Uvolnění, Radost ze života, Dotek jara, Imunita, Tantra aj.) jsou k dostání nejenom jako tělové a masážní oleje, ale také jako čisté kompozice esenciálních olejů (vhodné například do aromalampy či difuzéru), příp. jako sprchové gely nebo koupelové oleje.

Tělový a masážní olej si můžete namíchat i ze svých oblíbených vůní. Více se dozvíte v článku Domácí kosmetika- míchání vlastní aromaterapeutické kosmetiky.

 

Náš tip pro partnerské masáže – kokosový olej

Regenerační vlastnosti kokosového oleje provází omamná vůně dálek, která připomíná šumění mořských vln a teplo slunečních paprsků na písečné pláži...

Kokosový olejProměňte každodenní péči o pokožku v báječnou exotickou masáž s luxusním tělovým balzámem Kokosová fantazie, který tvoří 100% kokosový olej. Vyhraďte si chvilku a požádejte partnera, aby vám olej rozetřel po těle. Kokosový olej je při pokojové teplotě tuhý a rozpouští se až přímo na těle (taje při teplotě lidského těla). Už to má samo o sobě relaxační efekt.

Soustřeďte se na své tělo, nechte se unést omamnou vůní a skvělými vyživujícími účinky kokosového oleje. Aplikujte kokosový tuk jemnými táhlými pohyby, použijte i krouživé pohyby a příp. tlak prstů tam, kde ucítíte, že je to potřeba. Dejte partnerovi vědět, na která místa se má zaměřit a kde vám to je nejvíce příjemné. Otevřete se novým pocitům.

Nemusíte být profesionální masér, stačí pár láskyplných doteků provázených nanášením kokosového oleje na pokožku. Ten se na ní krásně rozpustí, vyživuje ji a chrání před negativními vlivy a mysl odnáší na příjemné vlně relaxace. 100% kokosový olej v BIO kvalitě nese název Kokosová fantazie, jeho smyslná vůně vaší fantazii a smyslnost určitě podnítí.

Kokosový olej se navíc dá užít i jako přírodní lubrikační gel s omamnou vůní. Je hypoalergenní, nedráždí ani citlivé tkáně a sliznice (na rozdíl od zmiňovaných masážních olejů s vonnými esencemi), navíc pomáhá proti škodlivým mikroorganismům, kvasinkám, plísním apod. Nehodí se však v použití s latexovými kondomy, protože snižuje jejich účinnost.

Chcete-li svoji kokosovou péči ještě více ozvláštnit, můžete využít luxusního Kokosového peelingu s garderiíJeho okouzlující vůně kokosu a květů exotické gardérie vás omámí...

Comments